کد مطلب: 322 | تاریخ مطلب: 08/12/1396
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

معرفی مدرسه فقهی

معرفی مدرسه فقهی

مدرس امام خمینی (قدس سره) از حوزه های علمیه در شهر نجف است. این مدرس به همراه بازسازی بیت تاریخی حضرت امام خمینی (قدس سره) در نجف ساخته شده و در محله حویش، جنب مسجد سبزواری قرار دارد.

این مدرس 5 طبقه می‌باشد و روزانه از مقدمات تا درس خارج به زبان های مختلف اعم از اردو، فارسی و عربی تدریس می‌شود و ظرفیت ۵۰ کرسی تدریس را داراست.

تولیت و اداره مدرس متعلّق به موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام خمینی (قدس سره) می‌باشد که از سال 1391 به بهره برداری رسیده است.

نزدیکی و قرابت به حرم مطهر امام علی (علیه السلام)، تالار مطالعه عمومی، کتابخانه، کتابخانه دیجیتال، اینترنت، سیستم یارانه، سیستم صوتی، پروژکتور، وسایل سرمایشی و گرمایشی و بدون قطعی برق، حضور اساتید، فضلا و طلاب بدون هیچ قید و شرطی ازمزایای این مدرس می‌باشد.

. انتهای پیام /*
 

یادداشت

به مناسبت شهادت شهید مصطفی چمران

به مناسبت شهادت شهید مصطفی چمران

هنر آن است که بی‏ هیاهوهای سیاسی و خودنمایی های شیطانی برای خدا به جهاد برخیزد و خود را فدای هدف کند نه هوی‏، و این هنر مردان خداست. قسمتی از پیامی به مناسبت شهادت شهید بزرگوار مصطفی چمران

حدیث هفته

حدیث هفته

حدیث هفته

و ما باید خودمان را مواظبت کنیم، باید مجاهده بکنیم خودمان را، باید حساب خودمان را خودمان بکشیم، قبل از اینکه آنجا حساب از ما بکشند، خودتان حسابتان را بکشید، قبل از اینکه حسابگرها حساب شما را بکشند.