کد مطلب: 322 | تاریخ مطلب: 08/12/1396
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

معرفی مدرسه فقهی

معرفی مدرسه فقهی

مدرس امام خمینی (قدس سره) از حوزه های علمیه در شهر نجف است. این مدرس به همراه بازسازی بیت تاریخی حضرت امام خمینی (قدس سره) در نجف ساخته شده و در محله حویش، جنب مسجد سبزواری قرار دارد.

این مدرس 5 طبقه می‌باشد و روزانه از مقدمات تا درس خارج به زبان های مختلف اعم از اردو، فارسی و عربی تدریس می‌شود و ظرفیت ۵۰ کرسی تدریس را داراست.

تولیت و اداره مدرس متعلّق به موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام خمینی (قدس سره) می‌باشد که از سال 1391 به بهره برداری رسیده است.

نزدیکی و قرابت به حرم مطهر امام علی (علیه السلام)، تالار مطالعه عمومی، کتابخانه، کتابخانه دیجیتال، اینترنت، سیستم یارانه، سیستم صوتی، پروژکتور، وسایل سرمایشی و گرمایشی و بدون قطعی برق، حضور اساتید، فضلا و طلاب بدون هیچ قید و شرطی ازمزایای این مدرس می‌باشد.

. انتهای پیام /*
 

یادداشت

مقام معلم و دانشجو

مقام معلم و دانشجو

همیشه گرفتاریها از خود آدم است. تا در باطن انسان یک گرفتاری پیدا نشود، از خارج نمی شود. تا در داخل خود یک ملت یک کرمزدگی پیدا نشود، خارجیها تصرف نمی کنند. صحیفه امام ج17 ص165

حدیث هفته

حدیث هفته

حدیث هفته

و ما باید خودمان را مواظبت کنیم، باید مجاهده بکنیم خودمان را، باید حساب خودمان را خودمان بکشیم، قبل از اینکه آنجا حساب از ما بکشند، خودتان حسابتان را بکشید، قبل از اینکه حسابگرها حساب شما را بکشند.