کد مطلب: 1453 | تاریخ مطلب: 14/01/1401
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

مدرس و مکتبه امام خمینی (س) در ماه مبارک رمضان دایر می باشد.

نجف

مدرس و کتابخانه امام خمینی (س) در ماه مبارک رمضان از ساعت 20 الی 1  بامداد فعال است و پذیرای طلاب و دانشجویان جهت استفاده از کتابخانه و مدرس می باشد.

قابل ذکر است که موسسه تنظیم ونشر آثار حضرت امام (قدس سره) در راستای رشد علمی و فرهنگی طلاب، موقعیّت‌های مناسبی از جمله مدرس، کتابخانه ، سایت و نرم افزار و دعوت اساتید مبرّز در نجف اشرف ایجاد نموده است.
یکی از برنامه‌ها ایجاد کتابخانه با فضای مناسب برای مطالعه و تحقیق در مدرس امام خمینی (س) می‌باشد که تلاش شده است این مکان در ماه مبارک رمضان دایر باشد.

 این کتابخانه دارای بیش از 12000 عنوان کتاب است که به صورت تخصصی حوزوی و تالیفات حضرت امام خمینی (قدس سره) و بر اساس نیاز مراجعه‌کنندگان در موضوعات مرجع و علوم اسلامی و موسوعات سلف و معاصرین می باشد.
تالار مطالعه عمومی برای مطالعه آقایان حرّ و آزاد و کتاب‌ها به صورت قفسه باز در این سالن چیده شده است. همچنین این کتابخانه مجهز به مخزن کتاب می باشد.
کتابخانه دیجیتال، اینترنت، کتابیار، سالن مطالعه، سیستم یارانه، پرینتر و... نیز از امکانات این کتابخانه است.

. انتهای پیام /*
 

یادداشت

به مناسبت شهادت شهید مصطفی چمران

به مناسبت شهادت شهید مصطفی چمران

هنر آن است که بی‏ هیاهوهای سیاسی و خودنمایی های شیطانی برای خدا به جهاد برخیزد و خود را فدای هدف کند نه هوی‏، و این هنر مردان خداست. قسمتی از پیامی به مناسبت شهادت شهید بزرگوار مصطفی چمران

حدیث هفته

حدیث هفته

حدیث هفته

و ما باید خودمان را مواظبت کنیم، باید مجاهده بکنیم خودمان را، باید حساب خودمان را خودمان بکشیم، قبل از اینکه آنجا حساب از ما بکشند، خودتان حسابتان را بکشید، قبل از اینکه حسابگرها حساب شما را بکشند.