کد مطلب: 332 | تاریخ مطلب: 09/12/1396
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

اتاق ملاقات های خصوصی حضرت امام

اتاق ملاقاتهای خصوصی حضرت امام:

بعد از درب ورودی بیت در سمت چپ ، درب اتاق ملاقات های خصوصی امام قرار دارد. این اتاق از طریق یک درب دیگر به حیاط بیت ارتباط دارد و دارای پنچره ای نورگیر رو به حیاط می باشد،که محل مراجعات یاران و شاگردان برای ملاقات با حضرت امام در مورد مسائل سیاسی و علمی بوده است. آیت الله مطهری و آیت الله بهشتی هنگامی که به نجف می آمدند، در این اتاق با حضرت امام دیدار داشتند. همچنین علما و مراجع نیز برای مطرح نمودن مسائل محرمانه در این محل با حضرت امام دیدار می کردند  در این اتاق حضرت امام از آیات و حجج اسلام آقایان اشرفی اصفهانی ، شریعت اصفهانی ( نماینده امام در پاکستان) و آیت الله اردبیلی استقبال و به گفتگو می نشستند. در طول سال حضرت امام عبادات و نمازهای مستحبی را در این اتاق می خواندند تا مزاحمتی برای همسرشان نباشد.

. انتهای پیام /*
 

یادداشت

به مناسبت شهادت شهید مصطفی چمران

به مناسبت شهادت شهید مصطفی چمران

هنر آن است که بی‏ هیاهوهای سیاسی و خودنمایی های شیطانی برای خدا به جهاد برخیزد و خود را فدای هدف کند نه هوی‏، و این هنر مردان خداست. قسمتی از پیامی به مناسبت شهادت شهید بزرگوار مصطفی چمران

حدیث هفته

حدیث هفته

حدیث هفته

و ما باید خودمان را مواظبت کنیم، باید مجاهده بکنیم خودمان را، باید حساب خودمان را خودمان بکشیم، قبل از اینکه آنجا حساب از ما بکشند، خودتان حسابتان را بکشید، قبل از اینکه حسابگرها حساب شما را بکشند.